top of page

HAKKIMIZDA

Uygar Teknik, 2000 yılında İstanbul’da faaliyete başlamıştır. İlimizin her bölgesinde sizlere 23 yıldır hizmet sunmaktayız. Firmamızın prestiji olarak müşterilerimize değer vermek, en iyi şekilde sonuçlandırmaktır. Servisimizde her beyaz eşya markasına bakan 34 kişilik uzman ekibimiz mevcuttur.600 m2´lik 2 katlı alana sahip olan şirketimiz arıza giderilmesinde orijinal parçalar kullanmakta, test cihazları ile son teknolojiye göre yapılmaktadır.

Değerli müşterilerimiz, lütfen her tamirciyi beyaz eşya servisi zannetmeyin. Beyaz eşyalarınızı yaptırırken seçmiş olduğunuz firmayı özenle seçerek bu işin uzmanına makinelerinizi emanet ediniz. Her marka beyaz eşya, kombi ve Tv´leriniz için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. 

Dolandırıcı servislere itibar etmeyiniz, biz size kaliteli hizmet sunmak için 2000 yılından beri buradayız.

Her semte servisimiz vardır.

1 YIL GARANTİ ve KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANIYLA.

En deneyimli ve en son teknolojik bilgiye sahip kadromuzla, hızlı hizmet verilmektedir.

Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olduğunda BİZİ ARAMAK.

Uygar Teknik Servis, kalıcı çözümler üretebilen profesyonel ekibiyle tüm beyaz eşya, kombi gibi cihazlarınız için teknik servis hizmeti vermektedir. Yapılan onarım, bakım ve değişim işlemlerinde temel ilkemiz uzun süreli çözümler sağlayarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

ta1.jpg

Eyüp bölgesinde tüm beyaz eşya markalarının tamir, bakım ve servis hizmetini sunuyoruz.

ta2.jpg

Eyüp'de bulunan servisimiz, kaliteli hizmet prensibi ile beyaz eşya, ve kombi

 sorunlarınızı hızlı şekilde çözmektedir.

ta3.jpg

Tespit edilen arızalı parçaları, orijinal yedek parçalar ile değiştiriyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

bottom of page