top of page

BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Uygar Teknik Servis; Eyüp bölgesinde beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın gibi beyaz eşya servis alanlarında konusunda uzman ekibimiz ile teknik servis kapsamında bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

BUZD.jpg

EYÜP BUZDOLABI
TEKNİK SERVİS

Buzdolabınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda firmamızla iletişime geçebilir, en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çözüm odaklı çalışan Eyüp buzdolabı teknik servisimiz sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır.

ÇAMAŞIR.jpg

EYÜP ÇAMAŞIR MAKİNESİ TEKNİK SERVİS

Çamaşır makinesi teknik servisimiz Eyüp'ün her yerine hizmet sağlamaktadır. Taleplerinize hızlıca cevap vermekte ve kesin çözümlü hizmetler sunmaktayız. Tüm teknik donanımlara sahip uzman kadromuz eşliğinde işlem yapmakta, kaliteli yedek parçalarımızla sizlere birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

BULAŞIK.jpg

EYÜP BULAŞIK MAKİNESİ TEKNİK SERVİS

Bulaşık Makinesi teknik servisimiz Eyüp'ün dört bir yanında çalışmalarını sürdürmektedir. Uygar Teknik Servis beyaz eşya servisi bütün hizmetlerini ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştirmektedir. Bulaşık Makineniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle iletişime geçebilir profesyonel destek sağlayabilir ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

FIRIN.jpg

EYÜP FIRIN
TEKNİK SERVİS

Fırın servis, bakım, onarım ve montaj işlemlerinin tümünü gerçekleştiren firmamızdan en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

KURUTMA.jpg

EYÜP KURUTMA MAKİNESİ TEKNİK SERVİS

Uygar Teknik Servis her marka kurutma makinesinin montajını ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Ekibimiz onarım hizmetini Eyüp bölgesinde yerinde hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmektedir. Montaj, bakım ve onarım sonrası ürünlerinizi güvenle kullanabilirsiniz.

İLET.jpg

İLETİŞİM
BİLGİLERİMİZ

Değerli müşterilerimiz, lütfen her tamirciyi beyaz eşya servisi zannetmeyin. Beyaz eşyalarınızı yaptırırken seçmiş olduğunuz firmayı özenle seçerek bu işin uzmanına makinelerinizi emanet ediniz. Her marka beyaz eşya, kombi ve Tv´leriniz için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

bottom of page