top of page

KOMBİ SERVİSİ

Kombinizin bakım, kurulum, onarım ve servis işlemlerini konusunda uzman kombi hizmeti veren şahıslar tarafından gerçekleştirilmelidir. Kesin ve yararlı çözümler elde etmek, enerji ve güç tasarrufu sağlamak, cihazınızın ömrünü uzatmak için işini doğru ve düzgün yapan firmalardan destek almanız gerekmektedir. Uzun senelerdir profesyonel ve kaliteli hizmet sağlayan Uygar Teknik Servisi'ne güvenebilirsiniz. Güvenilir, ekonomik ve hızlı kombi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Eyüp Kombi teknik servisimiz, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan firmamız, en iyi teknik ekipmanlarla ve en kaliteli yedek parçalarla kombi bakım, kurulum, onarım ve servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte ve cihazlarımız en son teknoloji ürünlerden oluşturmaktadır. 

 

Vizyonunu sürekli yenileyen firmamız, kombi bakım ve onarım hizmetlerinin tümünü eksiksiz ve kusuruz gerçekleştirmekte ve işlemlerini titizlikle yürütmektedir. Avantajlı fiyatları, kaliteli hizmetlerimiz sayesinde firmamız rakiplerine devamlı olarak öncülük etmektedir. 

 

İstanbul'da geniş servis ağına sahip olan firmamız, İstanbul'un her ilçesi ve her semtine kesintisiz, aralıksız hizmet sağlamaktadır. Kombi teknik servisimiz bakım, onarım ve montaj işlemlerinin tümünü ekonomik koşullarda gerçekleştirmektedir. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOMBİ1.jpg
KOMBİ2.jpg
KOMBİ3.jpg
bottom of page